Nemokamas pristatymas nuo 15.00€!
Prekiniu-zenklu-kategorija_header-a676046d7031c066a63a102596d4b1ed.jpg
Pasaulyje įmonė „KEUNE Haircosmetics” yra žinoma nuo 1922 metų, kai jaunas bei ambicingas vaistininkas Jan Keune savo mažoje laboratorijoje Amsterdame atrado būdą kurti ilgalaikes šukuosenas. Dabar plačiai pasaulyje naudojama plaukų želė, aerozolinis plaukų lakas – taip pat KEUNE išradimai.
Autentiška KEUNE produkcija kuriama su ypatingu dėmesiu unikalumui, elegancijai ir kūrybiškumui. Įmonės veikloje atsispindi trijų šeimos kartų ilgametės vertybės, patirtis, aistra ir pagarba atliekamam darbui. KEUNE didžiuojasi esanti idėjine kokybiškos ir tvarios produkcijos tiekėja. Šios įmonės produktai plačiai naudojami daugiau nei 80 šalių.
Nuo 1999 metų profesionali plaukų kosmetika „KEUNE Haircosmetics” kompanijos FEMINA BONA dėka yra plačiai naudojama ir Lietuvoje. Artimos abiejų kompanijų vertybės leido šiai sąjungai suklestėti. Būdama oficiali „KEUNE Haircosmetics” atstovė Lietuvoje, FEMINA BONA dirba grožio ir teigiamų emocijų vardan bei siekia suteikti galimybę kiekvienam rasti tinkamiausią plaukų priežiūros priemonę ir išdrįsti būti geriausiais!
„Germaine de Capuccini“ – moksliniais tyrimais grįsta kosmetika stabdanti odos senėjimą
 „Germaine de Capuccini“ istorija prasidėjo 1964 metais, kuomet kosmetikos kūrimo technologijos mokslus baigusi ispanė Carmen Vidal pasauliui pristatė savo kūrinį – „Germaine de Capuccini“ kosmetiką, skirtą kovai su pirmaisiais ir priešlaikiniais odos senėjimo požymiais. Carmen Vidal sukurtas kompanijos gulbės formos logotipas iki šiol simbolizuoja tai, ką „Germaine de Capuccini“ suteikia moterims, - eleganciją, ramybę, grožį ir gyvybingumą.
Bendrovės laboratorijoje, įsikūrusioje Pietų Ispanijoje prie Alkojaus kalnų, dirba mokslininkų komanda. Remiantis aukščiausiais odos priežiūros priemonių kūrimo standartais, atliekami moksliniai tyrimai, randami pažangiausi sprendimai, kuriamos efektyvios ir kokybiškos kosmetikos priemonės.
Profesionalumas, kokybė, inovatyvumas ir integralumas – tai pagrindinės „Germaine de Capuccini“ vertybės, nepakitusios per daugiau kaip pusšimtį metų trunkančią veiklą.
Europoje „Germaine de Capuccini“ kosmetika priklauso geriausios profesionalios kosmetikos penketukui. Šią kosmetiką naudoja aukščiausios klasės viešbučiai, SPA ir grožio salonai  90-tyje pasaulio valstybių.
STYX – tai ką siūlo gamta
Natūralios kosmetikos produktai gaminami naudojant tik biologiškai pagamintus ar natūralius, laukinės kilmės augalus ir aukščiausios kokybės šalto spaudimo augalinius aliejus. Kokybiški eteriniai aliejai – tai natūralios kosmetikos pagrindas apjungtas su senais receptais ir šeimos tradicijomis, susiformavusiomis karta iš kartos.

Erwin Stix jau 1965 m pritaikė savo žinias apie augalus ir įrengė mažą gamyklėlę, kur gamino produktus skirtingiems odos tipams, naudodamas eterinius aliejus kaip natūralius aktyvius ingredientus. 1984 metais farmacininkas Wolfgang Stix sėkmingai perėmė tėvo verslą.
Produktų patikimumą garantuoja tokie EKO sertifikatai kaip: BIO CONTROL, LACON, G.M.P., IHTK.
Austrijos kompanija STYX Naturcosmetics šiandien turi atstovus visuose 5 kontinentuose ir eksportuoja kosmetiką į daugiau nei 40 pasaulio šalių.
Produkto filosofija išliko nepakitusi iki šių dienų:
 • Natūralumas. Visi produktai gaminami iš natūralių augalų ir žolelių aktyvių ingredientų. Produktų sudėtyje nėra cheminių konservantų.
 • Kokybė. Produktų gamybai naudojami aukštos kokybės šaltai spausti aliejai. Siekiant išsaugoti vertingus natūralių kosmetikos komponentų vitaminus, mineralines medžiagas ir eterinių aliejų kvapus, jie tirpinami vakuuminiu būdu. Šios technologijos dėka išsaugomos natūralių komponentų vertingosios medžiagos.
 • Saugumas. Visi produktai dermatologiškai patikrinti. Mikrobiologiniai tyrimai garantuoja visišką sterilumą. Nereikia net minėti, kad STYX bandymų su gyvūnais neatlieka.
 • Tvarumas. Kokybiškos žaliavos gaunamos bendradarbiaujant su ekologiniais žemės ūkiais (pvz. rožės eteriniams aliejams atkeliauja iš Bulgarijos, levandos – iš Prancūzijos ir t.t.).
Remiantis pažangiausiomis kosmetologijos žiniomis, tradicine ajurvedos išmintimi, aromaterapija bei kitomis natūraliomis gydymo sistemomis LAKSHMI siūlo kosmetikos produktus, kurie padeda sukurti vientisą fizinę ir dvasinę pusiausvyrą, išsprendžiant problemos priežastį, o ne pasekmę.
Kas išskiria Lakshmi iš kitų kompanijų?
 • Natūralios konservuojančios medžiagos. LAKSHMI konservuoja savo produktus naudodama greipfrutų sėklų ekstraktą, glicinatą, išgautą iš sojų, eterinius aliejus ir natūralius vitaminus. Šie natūralūs komponentai ne tik nedaro neigiamo poveikio, bet ir puoselėja odą.

 • Švelnūs augaliniai kvapai. LAKSHMI naudojami augaliniai kvapai išgaunami tik iš natūralių augalinių aliejų. Produktų sudėtyje nenaudojami sintetiniai kvapai.

 • Nuostabusis 100% natūralus drėkiklis. Kosmetikos gamyboje naudojamas taip vadinamas “natūralus drėkinantis faktorius” (NMF). Į LAKSHMI produktus įeinantį NMF sudaro tik natūralūs komponentai: alijošiaus gelis, dedešvos ir saldymedžio augaliniai klijai, suteikiantys odai aukščiausios kokybės natūralų drėkinimą.
 
 • Nėra naftos produktų. Šiuolaikinėje įprastoje kosmetikoje dažnai naudojamus perdirbamus naftos produktus, LAKSHMI pakeičia naudingais žmogui šaltai spaustais augaliniais aliejais: jojobos, taukmedžio, laukinės muskusinės rožės, ypatingu būdu pagal senuosius ajurvedinius receptus išgautu sezamo aliejumi ir kt.

 • Visiškai natūralus neregeneruotas alijošius. LAKSHMI produktuose sorbitolis ir sintetinis glicerinas pakeičiami grynu natūraliu alijošiaus geliu, pasižyminčiu ypatingai geromis drėkinančiomis, drėgmę sulaikančiomis, raminančiomis savybėmis.

 • Laukiniai augalai ir organinės kultūros. LAKSHMI siūlomi nauji žoliniai ekstraktai išgauti visiškai naujais būdais su sertifikuotu augaliniu glicerinu. Natūraliai, be genetinės modifikacijos išauginti augalai turi ypatingų funkcinių savybių, būtinų pasiekti efektyvių reikiamų rezultatų.

 • Spalvos. Subtilūs produktų atspalviai išgaunami tik iš augalų ir eterinių aliejų (ilgoji ciberžolė, chna, alijošius).

Ainhoa – profesionalios Ispaniškos kosmetikos ženklas, kurį įkvepia paprastumas ir autentiškumas, tikint, kad grožis prasideda nuo sveikai atrodančios odos. Štai todėl Ainhoa atsisakė nereikalingų priedų kosmetikoje, sutelkiant dėmesį į natūralias sudedamąsias dalis, tekstūras ir formules. Juk grožis slypi paprastume! 

Ainhoa yra daugiau nei 20 šalių ir turi puikią reputaciją ir tarptautinį prestižą: Australija, Kanada, Kipras, Kosta Rika, Danija, Dominikos Respublika, Estija, Prancūzija, Honkongas, Korėja, Latvija, Malaizija, Malta, Meksika, Mongolija, Portugalija, Slovakija, Ispanija, JAV (Niujorkas), Rumunija, Taivanas, Jungtinės Valstijos Karalystė ir Vietnamas. 

 

AINHOA įsipareigojimai: 

 • Profesionalią kosmetiką gali naudoti ir įsigyti kiekvienas! 
 • Gaminami tokie odos priežiūros produktai, kurie puikiai prisitaiko prie kiekvienos odos poreikių. Jokių gudrybių. Paprastos ir veiksmingos formulės. 
 • Matomi rezultatai, atitinkantys realius odos išvaizdos poreikius. 
 • Ispanijoje su tarptautiniu pašaukimu pagaminta kosmetika. 
 • ,,Mums rūpi planeta ir, nors nesame tobuli, einame teisingu keliu, kad taptume pokyčių dalimi ir su kiekvienu žingsniu būtume tvaresni“.